-

·
Máme logo a zveme na piknik
Je tady skvělá příležitost se potkat. V sobotu 20. června pořádáme v Praze piknik.
-

·
TZ: Rodiče žádají jednoznačný postoj ze strany státu a škol k chytrým telefonům, doma se jejich strategie výrazně liší
Rodičovská iniciativa Dětství bez mobilu představila výsledky dotazníkového průzkumu mezi rodiči, kteří řeší téma dětí a digitálních technologií.
-

·
Na co myslet před uspořádáním rodičovského setkání
Jste přesvědčeni, že by vaše děti měly mít smartphone co nejpozději, ale máte obavu tento názor sdílet s ostatními rodiči ze školy či třídy, kam chodí vaše děti? Nejlepší je rovnou se pustit do organizování setkání.
-

·
Jak ve škole otevřít téma dětství bez mobilu? Pomohla spolupráce se školou
Bavit se s ostatními rodiči o dětech a mobilech může být náročné. Když je tomu však nakloněná škola, jde vše snáze. Sdílíme příběh dobré praxe od signatářky naší výzvy Odložme smartphony Ludmily.
-

·
Tlak na plošnou regulaci smartphonů ve školách pokračuje. Připojili jsme se k výzvě
Iniciativa Digibalanc zveřejnila výzvu „Vraťme pozornost do škol“. Podpořila ji i řada odborníků a odbornic zabývajících se digitálními technologiemi.